Пащук Артем Игоревич

+38(063)644-37-21 Viber Whatsapp Telegram
lo.pashchuka@gmail.com

Редактировать данные адвоката

ФИО: Пащук Артем Игоревич

Кем выдано: Совет адвокатов Львовской области

Номер свидетельства о праве на занятие адвокатской деятельностью: 1575

Свидетельство выдано: Львовская областная КДКА

Дата выдачи свидетельства: 2009-11-18

Номер свидетельства: 8

Дата когда принято решение: 2018-11-20

Фактический стаж работы адвокатом: больше 13 лет

Способы коммуникации с этим адвокатом:

Адреса:

79008, Львівська обл., Львів, р-н Галицький, вул. Винниченка, буд. 3, кв. 8

Контактний телефон:

+38(063)644-37-21

E-mail:

lo.pashchuka@gmail.com

Дополнительная информация:

+38(063)644-37-21 Viber Whatsapp Telegram
lo.pashchuka@gmail.com

Отзывы про адвоката - Пащука Артема Игоревича

Оставить отзыв или комментарий об адвокате - Пащуке Артеме Игоревиче


29.06.2023 Тетяна

Підвів на всі 100 відсотків! Казав зробимо договір на захист моєї судової справи,але не задзвонив,не написав відповідей на повідомлення і зовсім сховався за сімома замками,хочь я його вибрала з усіх!


10.11.2019 Олександр

Щиро вдячний адвокату Пащуку. З їх допомогою зміг вирішити проблему без особливого нервування. У квітні подзвонили і повідомили, що я є боржником банку за кредитом. Кредитів не брав. Хто і звідки міг подати мої дані для фінансової установи - наївне запитання. Подзвонив адвокату, пошук шахрая і вирішення проблеми зайняли близько місяця. Чітко і красиво, результатом задоволений, дякую.


04.11.2019 Олена

Висловлюємо щиру подяку нашому адвокату Пащуку Артему Ігоровичу за високу якість і оперативність надання послуг. Він швидко ознайомився зі справою, виявив порушення закону відносно моєї справи. Дякуючи його знанням, досвіду, ретельній роботі ми виграли суди першої та апеляційної інстанції у Львові. Пащук Артем Ігорович завжди був на зв'язку. Він завжди вислухає, зруйнує страхи, додасть упевненість, що дуже важливо в наш час! Дуже дякую нашому адвокату за професіоналізм, розуміння, чуйність, за оперативне реагування на виникаючі нюанси. А найголовніше за живу людську участь і зацікавленість в досягненні результату. Нам дуже пощастило, що ми натрапили на такого фахівця в області права. Рекомендую усім!


28.08.2019 Олег

Хотів би подякувати адвокатському бюро "Артема Пащука"за допомогу у вирішенні земельного спору. Мені в спадок від далеких родичів дістався будинок з ділянкою у м. Львів. Коли приїхав на місце виявилося, що більшу частину ділянки зайняли сусіди, посилаючись на якісь усні домовленості багаторічної давності з колишніми власниками. Ніякі доводи, про те, що я знати не знаю ні про які домовленості. Зв''язуватися з судами не було часу і бажання, тому довелося звертатися за юридичною допомогою. Всього однієї бесіди з юристом виявилося цілком достатньо, щоб сусіди визнали свою неправоту. Ще раз дякую за допомогу!


19.06.2019 Юлія

Хочу висловити величезну подяку Артему Ігоровичу за професійну юридичну та моральну допомогу у веденні справи. До нього зверталася до інших фахівців, але вони не змогли добитися рішення мого питання, і я дуже рада, що мені порекомендували даного адвоката і тепер рекомендую всім сама. Спасибі!


17.04.2019 Катя

Хочу висловити подяку адвокату юристу Пащук Артему Ігоровичу. Дякую за допомогу і професійний, а головне небайдужий підхід! Артем допоміг уникнути від несправедливої адміністративної відповідальності.


22.02.2019 Христина

Хороший адвокат, головне надійний, приємний у спілкуванні. Я вже двічі зверталася до нього. Другий раз взагалі було по кримінальному провадженню. Відразу видно, що знає всі ці тонкощі щодо слідства у нашій нещасній країні, доказової бази та судового процесу.